Top quality meats

JATKA

BUTCHERY

Moje marzenie - Jatka Butchery

Moja historia z mięsem trochę dotyczy całego mojego życia. Pochodzę z wielodzietnej rodziny i każdorazowo w domu dbaliśmy o celebrację posiłku. Nie zawsze mięso było dostępne na stole, ale za to jak się pojawiało, zawsze było doskonale przygotowane. Więc fascynację do mięsa i jego jakości po części wyniosłem z domu. `Po ukończeniu pedagogiki pracowałem jako pomocnik kucharza w Solec 44, tam można powiedzieć, że stałem się zawodowcem w temacie mięs. Później byłem grill masterem u Webera, oraz sprzedawcą mięsa w Crazy Butcher.


Teraz po tych wszystkich latach doświadczeń traktuję mięso inaczej. Lubię je - dosłownie, lubię je wąchać, dotykać, wybierać. Ważne jest dla mnie pochodzenie mięsa, ważne jest dla mnie jak hodowcy traktują zwierzęta. Wszystko to ma później wpływ na jego jakość i smak. Gotuję dla swojej żony i moich małych dzieci - to samo mięso, które Wam sprzedaje kupuje do domu. 

Jatka Butchery to mój sklep, który traktuje autorsko, personalnie. Możemy tam zawsze porozmawiać o każdym kawałku mięsa jaki mam za ladą. Możesz mnie też zapytać jak przygotować jakieś danie - chętnie opowiem!

Jatka Butchery

Moja selekcja mięs pochodzi od hodowców, których znam i szanuję.

Znam swoich dostawców! Nie ma tutaj żadnych przypadków. Muszę wiedzieć jak hodowca traktuje swoje zwierzęta, jakie ma do nich podejście, abyśmy w ogóle mogli rozmawiać o współpracy. Wybieram zawsze najbardziej wiarygodnych pośredników. Dzięki wieloletnim doświadczeniom w branży kulinarnej mam kontakty do wyselekcjonowanych hodowców, którzy mają wyjątkowe mięsa w swojej ofercie. Między innymi mamy w sklepie takie mięsa jak:

wołowina świeża i sezonowana z różnych ras bydła (m.in. Black & Red Angus, Hereford) zarówno z byków jak i jałówek pochodząca z Polski jak i Argentyny, Australii, Brazylii, Urugwaju wym wybór steków oraz gotowe burgery

wieprzowina z małych gospodarskich hodowli (m. in. Złotnicka, Puławska, Mangalica).

drób zarówno kurczaki i indyki jak kaczki, perliczki i gęsi.

jagnięcinę z najlepszych hodowli w Polsce jak również z Nowej Zelandii

a jeżeli potrzeba czegoś niecodziennego - można zamówić z odpowiednim wyprzedzeniem (...)


Jatka Butchery
Jatka Butchery

Lamb

Jatka Butchery

Pork

Jatka Butchery

Beef

Jatka Butchery

Chicken

Dostawy do restauracji? Wesela, chrzciny? Proszę bardzo!

Restaurants

Dostarczam mięsa dla restauracji. W przypadku większych zamówień oferuję ceny hurtowe. Posiadam mięsa, które są trudno dostępne u innych dostawców. Realizuję zamówienia zarówno większe jak i mniejsze.

Occasional events

Chrzciny, wesele, komunie. Dobre mięso to podstawa każdego dania. Chętnie dostarczę dla Ciebie dowolne zamówienie specjalne. Opowiedz mi o wydarzeniu jakie organizujesz, a ja sam zaproponuję potrawy. Chętnie porozmawiam!

Mamy ofertę również dla

klientów azjatyckich. Zapraszamy do sklepu.

Jatka Butchery

Sklep z mięsem założony przez Daniela Pawełka oraz Grzegorza Kwapnieskiego powstał w 2014 roku. Pracowałem w nim jako sprzedawca. W grudniu 2016 roku odkupiłem od nich firmę i nazwałem ją Jatka Butchery. Od samego początku sklep funkcjonował jako rzeźniczy - gdzie zawsze podstawą były świeże oraz sezonowane mięsa. Z czasem uzupełniłem asortyment o wybór wędlin z małych i rodzinnych masarni, głównie z Mazowsza oraz Podlasia. Ze względu na potrzebę swoich klientów wprowadziłem również klasyczne wędliny z Hiszpanii, Włoch oraz Węgier.


Posiłek jest złożonym doświadczeniem a jego pełna celebracja potrzebuje bardzo często również i wina. Dlatego znajdziesz u nas selekcję win, które pomożemy Ci dopasować do mięs. Mamy tyle świetnych win, że znajdziemy coś też specjalnie dla Ciebie poza posiłkiem - zapytaj, chętnie opowiemy. Tak samo jak polecamy się aby podpowiedzieć w zakresie przygotowania wybranych dań. Pytaj śmiało!


Odwiedź mój sklep - w Warsaw on Wilanowie. Mamy mnóstwo lokalnych specjałów!

Sklep Jatka Butchery

Zapraszam na Wilanów!

Wilanów

ul. Klimczaka 5, lokal 88

Warsaw, entry from Kieślowieskiego

Opening hours:

pn - pt: 10:00 - 19:00

sobota: 8:30 - 15:00

+48 789 217 550

jatkasklep@gmail.com

© Wszelkie prawa zastrzeżone (C) Jatka Butchery 2022 - 2023, Polityka Prywatności

en_USEnglish